привіт, дякую за листівку) . в нас теж є кіт, взяли з притулку, без передньої лапки. але зараз такий жирдос)))) живе як у бога за пазухою))) веселих свят)))
Маршрут листівки
Завантаження карти...
Листівка 1051 від Gloria для Feramonka | Lystivochka | Lystivochka
привіт, дякую за листівку) . в нас теж є кіт, взяли з притулку, без передньої лапки. але зараз такий жирдос)))) живе як у бога за пазухою))) веселих свят)))