Добрий вечір, Олю! :) Дуже рада отримати вітання з любого Львова! Дякую за крутий велосипед)) Я також обожнюю кататися, треба якось приїхати до Львова та взяти в оренду вело, щоб влаштувати покатухи прекрасним містом)) Гарного вечора та чудової зими!
Маршрут листівки
Завантаження карти...
Листівка 1230 від Gloria для fridmanD05 | Lystivochka | Lystivochka
Добрий вечір, Олю! :) Дуже рада отримати вітання з любого Львова! Дякую за крутий велосипед)) Я також обожнюю кататися, треба якось приїхати до Львова та взяти в оренду вело, щоб влаштувати покатухи прекрасним містом)) Гарного вечора та чудової зими!