Наталю, дуже дякую за листівку з віш-листа! Я теж люблю дощ і гуляти з парасолею)) Тільки коли тепло)) А взимку чи восени краще під час дощу спати, дивитись кіно чи пити какао в гарній компаніі))
Маршрут листівки
Завантаження карти...
Листівка 1329 від Natalka для mal4evska | Lystivochka | Lystivochka
Наталю, дуже дякую за листівку з віш-листа! Я теж люблю дощ і гуляти з парасолею)) Тільки коли тепло)) А взимку чи восени краще під час дощу спати, дивитись кіно чи пити какао в гарній компаніі))