Привіт, землячко! Дякую за дві чудові листівки та милого листа, приємно було його отримати й знати, що твоя віра в Укрпошту тебе не підвела))) Вдалого посткросингу та гарних вихідних!
Привіт, землячко! Дякую за дві чудові листівки та милого листа, приємно було його отримати й знати, що твоя віра в Укрпошту тебе не підвела))) Вдалого посткросингу та гарних вихідних!