Привіт, Катя!
Дуже дякую тобі за чудове поповнення у колекцію сов і Гаррі Поттера, тому радість у мене подвійна))
А я у посткросингу вже 3 роки, теж багато листівок вже назбирав :) Ще дякую за красиву марку з совою, вона прекрасна!!
Всього найкращого,
Олексій
Маршрут листівки
Завантаження карти...
Листівка 1460 від Ekaterinazt для shevasnake01 | Lystivochka | Lystivochka
Привіт, Катя! Дуже дякую тобі за чудове поповнення у колекцію сов і Гаррі Поттера, тому радість у мене подвійна)) А я у посткросингу вже 3 роки, теж багато листівок вже назбирав :) Ще дякую за красиву марку з совою, вона прекрасна!! Всього найкращого, Олексій