Привіт, дякую за листівку)!!!
Магнолія в мене асоціюється з першою подорожжю по Європі. Тоді, не зважаючи на холодну середину березня, в Дрездені магнолії "горіли" на кожному кроці і просто зачаровували мене своїм теплом.
Квітучої весни!.😉
Маршрут листівки
Завантаження карти...
Листівка 1513 від Lana для Nirynay | Lystivochka | Lystivochka
Привіт, дякую за листівку)!!! Магнолія в мене асоціюється з першою подорожжю по Європі. Тоді, не зважаючи на холодну середину березня, в Дрездені магнолії "горіли" на кожному кроці і просто зачаровували мене своїм теплом. Квітучої весни!.😉