Дякую за бомбезну листівку.Я більше полюбляю морських тварин.Але в принципі для мене цінна кожна тварина.Будь то хробак ,комар чи павук;)
Дякую за бомбезну листівку.Я більше полюбляю морських тварин.Але в принципі для мене цінна кожна тварина.Будь то хробак ,комар чи павук;)