Привіт, Юліє!) Листівка чудова, мала таку для обміну і не хотіла з нею розлучатися, завдяки тобі маю тепер її і в своїй колекції отриманих). Велике дякую! Натхненної весни тобі).
Привіт, Юліє!) Листівка чудова, мала таку для обміну і не хотіла з нею розлучатися, завдяки тобі маю тепер її і в своїй колекції отриманих). Велике дякую! Натхненної весни тобі).