Привіт, Вікторіє! Дякую за красивезну лиску з бажаних)) Я теж пропустила 2000 листівку, але то пусте, тішусь,що почався рух і нарешті можна відправляти і отримувати листівочки :)
Маршрут листівки
Завантаження карти...
Листівка 1997 від Saharok для Gloria | Lystivochka | Lystivochka
Привіт, Вікторіє! Дякую за красивезну лиску з бажаних)) Я теж пропустила 2000 листівку, але то пусте, тішусь,що почався рух і нарешті можна відправляти і отримувати листівочки :)