Привіт))) Я сама часом дивуюсь, коли не знаходжу нібито доволі давно популярні листівки в альбомах досвідчених посткросерів. Дехто, можливо, забуває завантажити, але в мене дійсно такої немає))) Дякую!
Привіт))) Я сама часом дивуюсь, коли не знаходжу нібито доволі давно популярні листівки в альбомах досвідчених посткросерів. Дехто, можливо, забуває завантажити, але в мене дійсно такої немає))) Дякую!