Привіт, Аню! Дякую за листівку з вішу! Я люблю каву, але не чорну, а лате, або капучіно. Бананове ще не пробувала, цікаво :) Нещодавно, до речі, в Рівному попробувала лате з диньою. Смачно :)
Ароматної кави!
Маршрут листівки
Завантаження карти...
Листівка 2080 від anny22 для wilson213 | Lystivochka | Lystivochka
Привіт, Аню! Дякую за листівку з вішу! Я люблю каву, але не чорну, а лате, або капучіно. Бананове ще не пробувала, цікаво :) Нещодавно, до речі, в Рівному попробувала лате з диньою. Смачно :) Ароматної кави!