ПРивіт! Дякую за листівочку з вішу:) Мені хотілося б в Гриффіндор, але тест на сайті Pottermore каже,що мій факультет Слізерин. Та я не засмучуюсь, так як звідти мій самий улюблений герой поттеріани- Северус Сейп :)
ПРивіт! Дякую за листівочку з вішу:) Мені хотілося б в Гриффіндор, але тест на сайті Pottermore каже,що мій факультет Слізерин. Та я не засмучуюсь, так як звідти мій самий улюблений герой поттеріани- Северус Сейп :)