Доброго дня, Наталю) Дякую за гарну листівку, я дійсню збираю мапи, правда, зараз менш активно... бо не надсилають)))) Я теж люблю нові місця, але... не люблю дорогу))) Проблемка)))
Доброго дня, Наталю) Дякую за гарну листівку, я дійсню збираю мапи, правда, зараз менш активно... бо не надсилають)))) Я теж люблю нові місця, але... не люблю дорогу))) Проблемка)))