Дякую, Оксанко, за фаворитну листівку). Ми всі познайомилися на форумі та в фейсбучних групах, а тепер, коли витягуємо тут знайомі адреси, то, наприклад, я дуже радію і кажу сама собі: "О, це наша"))
Дякую, Оксанко, за фаворитну листівку). Ми всі познайомилися на форумі та в фейсбучних групах, а тепер, коли витягуємо тут знайомі адреси, то, наприклад, я дуже радію і кажу сама собі: "О, це наша"))