Юля, привіт! Дякую за гарну листівку! Спочатку вирішила, що на ній зображений улюблений Львів:) Кажуть, що ці міста дуже схожі. Я ніколи не була в Ужгороді, але хотіла б туди з'їздити та випити кавілю:)
Маршрут листівки
Завантаження карти...
Листівка 2470 від wilson213 для klaverly | Lystivochka | Lystivochka
Юля, привіт! Дякую за гарну листівку! Спочатку вирішила, що на ній зображений улюблений Львів:) Кажуть, що ці міста дуже схожі. Я ніколи не була в Ужгороді, але хотіла б туди з'їздити та випити кавілю:)