Привіт, дякую за листівку з Болгарії, це така несподіванка! Мені колись прийшла листівка по оф.сайту з Болгаії з зображенням білого ведмедя в музеї природи, якось тоді було дивно отримати таку листівку
Привіт, дякую за листівку з Болгарії, це така несподіванка! Мені колись прийшла листівка по оф.сайту з Болгаії з зображенням білого ведмедя в музеї природи, якось тоді було дивно отримати таку листівку