Привіт, дякую за листівку, у мене син взимку випросив прозору чашку, купила круту таку з котом та побажанням доброго ранку, чай з лимоном в ній виглядає неймовірно)
Привіт, дякую за листівку, у мене син взимку випросив прозору чашку, купила круту таку з котом та побажанням доброго ранку, чай з лимоном в ній виглядає неймовірно)