Дякую, Аля, за красу )) дуже люблю квіти саме такого кольору ) у мене на подвір'ї є пару гілочок ось таких флоксів, а в селі колись було багато різних, кольорових ) Гарного дня!
Дякую, Аля, за красу )) дуже люблю квіти саме такого кольору ) у мене на подвір'ї є пару гілочок ось таких флоксів, а в селі колись було багато різних, кольорових ) Гарного дня!