привіт, Катя! дякую за надихаючу листівку, дуже припала мені до серця :) якщо можеш, розкажи, будь ласка, що за марка на листівці) теж дуже люблю подорожі) бажаю тобі наснаги і повної поштової скриньки :)
привіт, Катя! дякую за надихаючу листівку, дуже припала мені до серця :) якщо можеш, розкажи, будь ласка, що за марка на листівці) теж дуже люблю подорожі) бажаю тобі наснаги і повної поштової скриньки :)