привіт, Аля! дякую за листівку з київським фунікелером, на жаль, користуюсь ним рідко, але тепер буду, можливо, трохи частіше. харків дуже люблю :)
дякую за гарні марки :)
бажаю удачі та повної поштової скриньки хх
Маршрут листівки
Завантаження карти...
Листівка 3168 від Alya для snovaxkira | Lystivochka | Lystivochka
привіт, Аля! дякую за листівку з київським фунікелером, на жаль, користуюсь ним рідко, але тепер буду, можливо, трохи частіше. харків дуже люблю :) дякую за гарні марки :) бажаю удачі та повної поштової скриньки хх