Дякую, Вікторіє за красу! Обожнюю Львів! Я от скільки раз була у Львові, але так і не сфотографувалась ще біля цього Лева )))
Обов'язково при можливості завітай у це місто )) краса дійсно неймовірна!
Гарного дня ))
Маршрут листівки
Завантаження карти...
Листівка 3278 від Saharok для Irina_Irina | Lystivochka | Lystivochka
Дякую, Вікторіє за красу! Обожнюю Львів! Я от скільки раз була у Львові, але так і не сфотографувалась ще біля цього Лева ))) Обов'язково при можливості завітай у це місто )) краса дійсно неймовірна! Гарного дня ))