Щиро вдячна за кльову листівку :)Наталко, наступного разу не відправляй стільки повторок, напиши номер і я зареєструю, ти ж не винна в тому,що наша пошта працює ненормально :( Матвій передає величезне спасибі за круту листівку, і кіт,і цуценя- все як він любить :)
Щиро вдячна за кльову листівку :)Наталко, наступного разу не відправляй стільки повторок, напиши номер і я зареєструю, ти ж не винна в тому,що наша пошта працює ненормально :( Матвій передає величезне спасибі за круту листівку, і кіт,і цуценя- все як він любить :)