Здрастуйте, Оксано! Дякую за листівочку! Я дуже рада отримати цю чудову листівку, "Маленький принц" і моя улюблена книга теж. Дякую, і бажаю багато добрих чудес від життя і від Посткросингу теж :).
Здрастуйте, Оксано! Дякую за листівочку! Я дуже рада отримати цю чудову листівку, "Маленький принц" і моя улюблена книга теж. Дякую, і бажаю багато добрих чудес від життя і від Посткросингу теж :).