дякую за бажанну листівочку,обожнюю цього автора) також люблю теплу осінь, а особливо бабине літо,коли після холоду таке ласкаве знову сонечко, і хочеться гуляти лісом збирати гарне листя,шуршати))
дякую за бажанну листівочку,обожнюю цього автора) також люблю теплу осінь, а особливо бабине літо,коли після холоду таке ласкаве знову сонечко, і хочеться гуляти лісом збирати гарне листя,шуршати))