Привіт дякую за незвичайну листівку та новеньку марочку. Марка реально дивна, не зрозуміло, навіщо в середині перфорація, якщо номінал написаний в куточку?
Привіт дякую за незвичайну листівку та новеньку марочку. Марка реально дивна, не зрозуміло, навіщо в середині перфорація, якщо номінал написаний в куточку?