Привіт, дякую за листівочку. Ми Різдво святкуємо 7-го. Ну як святкуємо, набиваємо животи. Раніше з сином до кумів їздили. Та я все більше перетворююсь на атеїстку. Але у нас бабуся дуже набожна, і привила звичку в Великі свята ніколи нічого не робити по дому, та мені важко стримуватися, завжди кортить щось порукодільничати.
Привіт, дякую за листівочку. Ми Різдво святкуємо 7-го. Ну як святкуємо, набиваємо животи. Раніше з сином до кумів їздили. Та я все більше перетворююсь на атеїстку. Але у нас бабуся дуже набожна, і привила звичку в Великі свята ніколи нічого не робити по дому, та мені важко стримуватися, завжди кортить щось порукодільничати.