Привіт, Катя! Дякую за красиву листівку, обожнюю роботи Олега Шупляка. В мене є кіт Доббі, він сніг бачить хіба через вікно,але,думаю,любить. Бо зі снігом з"являється багато синиць, за якими він цілими днями спостерігає :) Гарних вихідних!
Привіт, Катя! Дякую за красиву листівку, обожнюю роботи Олега Шупляка. В мене є кіт Доббі, він сніг бачить хіба через вікно,але,думаю,любить. Бо зі снігом з"являється багато синиць, за якими він цілими днями спостерігає :) Гарних вихідних!