Тетяно, привіт!
Дякую за дуже гарну листівку і оформлення! Я теж подивилась "Відкриття відьом", мені сподобались актори і місця зйомок, чекаю на другий сезон. Думаю почитати книги. Почала дивитись "Мільйон дрібниць", теж дуже подобається, тут ще й Девід Гвінтолі з серіалу "Грімм".
Яскравого листопаду!
Юля
Маршрут листівки
Завантаження карти...
Листівка 510 від DOGPOST для wilson213 | Lystivochka | Lystivochka
Тетяно, привіт! Дякую за дуже гарну листівку і оформлення! Я теж подивилась "Відкриття відьом", мені сподобались актори і місця зйомок, чекаю на другий сезон. Думаю почитати книги. Почала дивитись "Мільйон дрібниць", теж дуже подобається, тут ще й Девід Гвінтолі з серіалу "Грімм". Яскравого листопаду! Юля