Оксано, дякую вам дуже за цю класну листівку, вона в мене викликала ностальгію, адже я 2 роки прожила в Одесі. Зараз у цій будівлі знаходится філармонія, дуже красива будівля на перетині вулиць Буніна та Пушкінської. Також раджу ресторан Бернардацці у внутрішньому дворику філармонії. Гарного вам дня!
Оксано, дякую вам дуже за цю класну листівку, вона в мене викликала ностальгію, адже я 2 роки прожила в Одесі. Зараз у цій будівлі знаходится філармонія, дуже красива будівля на перетині вулиць Буніна та Пушкінської. Також раджу ресторан Бернардацці у внутрішньому дворику філармонії. Гарного вам дня!