І знов Вітаннячка!)
Листівка з Відня просто суперова!!
Я також обожнюю каву) але ще не бував у Львові, тому не відаю яка вона там) але вже начуваний)
Бажаю приємних вражень цієї зими!
Маршрут листівки
Завантаження карти...
Листівка 578 від fridmanD05 для ihorkacrazy | Lystivochka | Lystivochka
І знов Вітаннячка!) Листівка з Відня просто суперова!! Я також обожнюю каву) але ще не бував у Львові, тому не відаю яка вона там) але вже начуваний) Бажаю приємних вражень цієї зими!