Дякую за бажану листівку). Навесні мені найбільше подобається той період, коли ще не жарко, але тепло, коли повітря наповнене свіжістю, а доріжки як м'який ірис, начебто ще не сухі, проте вже й не мокрі).
Дякую за бажану листівку). Навесні мені найбільше подобається той період, коли ще не жарко, але тепло, коли повітря наповнене свіжістю, а доріжки як м'який ірис, начебто ще не сухі, проте вже й не мокрі).