Дякую за листівочку )) у нас теж колись був собака... Але так як ти написала на нього потрібен час.. Тому найближчим часом я теж не планую його заводити...
Дякую за листівочку )) у нас теж колись був собака... Але так як ти написала на нього потрібен час.. Тому найближчим часом я теж не планую його заводити...