Привіт, Катюша). Дякую. ця листівка мені дуже подобається). А зворот взагалі чарівний, в тебе гарний почерк і малюєш прикольно). А ще хочу тобі сказати, що я просто вражена після перегляду в групі матеріалів по останній зустрічі посткросерів), бо в тебе просто неймовірна усмішка). Думаю, ти й сама про це знаєш, ти справжнісінька дівчина-весна).
Маршрут листівки
Завантаження карти...
Листівка 6225 від fedoraegorovna для Victoriya22 | Lystivochka | Lystivochka
Привіт, Катюша). Дякую. ця листівка мені дуже подобається). А зворот взагалі чарівний, в тебе гарний почерк і малюєш прикольно). А ще хочу тобі сказати, що я просто вражена після перегляду в групі матеріалів по останній зустрічі посткросерів), бо в тебе просто неймовірна усмішка). Думаю, ти й сама про це знаєш, ти справжнісінька дівчина-весна).