Дякую, Оксано, за милу листівочку та квиточок). Так, із Запоріжжя теж літають літаки, цього літа саме із запорізького аеропорту літали в Єгипет. Шкода, що зараз не варто вириватися за кордон, цей вірус все зіпсував людям(
Дякую, Оксано, за милу листівочку та квиточок). Так, із Запоріжжя теж літають літаки, цього літа саме із запорізького аеропорту літали в Єгипет. Шкода, що зараз не варто вириватися за кордон, цей вірус все зіпсував людям(