Привіт! Дякую за листівку з Рівного, я ще не бувала в Вас. В Чернігові раніше були теж такі гарні білети, а зараз кондуктори ходять з касовими апаратами(( Жахливі зараз білети
Привіт! Дякую за листівку з Рівного, я ще не бувала в Вас. В Чернігові раніше були теж такі гарні білети, а зараз кондуктори ходять з касовими апаратами(( Жахливі зараз білети