Привіт, Ірино) Я поки що, збираю все, тому що тільки починаю свій шлях посткросера)
Мені Ваша листівочка дуже сподобалась, а як гарно вона оформлена, дякую за гарний настрій)
Вам також бажаю, щоб Ваша скринька швиденько наповнювалась і звичайно ж листівками з вашого віша)
Привіт, Ірино) Я поки що, збираю все, тому що тільки починаю свій шлях посткросера) Мені Ваша листівочка дуже сподобалась, а як гарно вона оформлена, дякую за гарний настрій) Вам також бажаю, щоб Ваша скринька швиденько наповнювалась і звичайно ж листівками з вашого віша)